Jakie słuchawki lotnicze wybrać?

To ważne pytanie zadaje sobie wielu pilotów. Szczególnie przed pierwszym wyborem przeglądają cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie.

A odpowiedź jest dość prozaiczna. Przede wszystkim takie, po których zakupie zostaną nam jeszcze pieniądze na latanie:) Po drugie słuchawki lotnicze muszą spełniać dwie podstawowe funkcje: Chronić nasz uszy od hałasu i umożliwić komunikację z drugim pilotem oraz wieża.

Oczywiście poza tym powinny być również wygodne i cieszyć nasze oko.

Więc jakie słuchawki lotnicze wybrać?

Wybór słuchawek lotniczych powinniśmy zacząć od określenia czy potrzebujemy słuchawek lotniczych z aktywnym tłumieniem, czy wystarczą nam słuchawki lotnicze pasywne.

Jak wiadomo te drugie są znacznie tańsze. Skupmy się teraz właśnie na nich. Ten rodzaj słuchawek wybierany jest przeważnie przez młodych pilotów dopiero zaczynających swoją przygodę w powietrzu lub przez osoby które latają sporadycznie i nie potrzebują słuchawek z aktywnym tłumieniem. I jest to dobry wybór własnie dla tych osób.

Przy wyborze słuchawek lotniczych warto zwrócić uwagę na poziom tłumienia słuchawek, na wyposażenie dodatkowe oraz na czas gwarancji.

Wszystkie słuchawki lotnicze firmy GAPILOT objęte są 5 letnią gwarancją. Słuchawki pasywne GA-P500 PNR są najlepszym wyborem jeśli chodzi o słuchawki lotnicze pasywne  Posiadają żelowe wygłuszki, klasyczną, sprawdzoną i wytrzymałą obudowę oraz dwu-cewkowe głośniki, zewnętrzne gniazdo audio wraz z dołączanym zewnętrznym modułem Bluetooth. W cenie do 1000 zł nie znajdziemy lepiej wyposażonych słuchawek lotniczych z tak długim okresem gwarancyjnym. Jakością wykonania oraz parametrami nasze słuchawki w niczym nie odbiegają od zagranicznej konkurencji. Krajowy serwis oraz modyfikacje słuchawek dokonywane w dziale technicznym pozwalają nam zaoferować produkty w lepszej cenie. Model słuchawek GA-P500 jest obecnie najbardziej popularnym modelem naszej firmy.

Drugim rodzajem słuchawek lotniczych to te z aktywnym tłumieniem. W ofercie posiadamy kilka modeli słuchawek z modułem ANR. Jednak liderem jeśli chodzi o popularność jest model GA-S1900 ANR/BT

Nie jest to przypadek. Słuchawki są bardzo lekkie, posiadają tłumienie pasywne i aktywne oraz umożliwiają bezprzewodową łączność Bluetooth.

W powyższym tekście zaprezentowaliśmy najpopularniejsze modele słuchawek naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pilot jest inny i to co dobre dla jednego nie koniecznie musi takie okazać się dla drugiego. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami naszych słuchawek lotniczych:

Słuchawki dla pilota

Jeden komentarz “Jakie słuchawki lotnicze wybrać”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koszyk

Wróć na górę