SLUCHAWKI LOTNICZE, BLUETOOTH + ANR

Moduł ANR Bluetooth w słuchawkach lotniczych

Słuchawki lotnicze z aktywnym tłumieniem ANR oraz funkcją Bluetooth 4.0

GA-BT/ANR3 to najnowszy zestaw aktywnej awioniki firmy GAPILOT. Moduł ten wykorzystywany jest przez naszą firmę do produkcji słuchawek lotniczych aktywnych:

Z muszlami wykonanymi z tworzywa

Z muszlami wykonanymi z włókna węglowego

Moduł GA-BT/ANR3 to trzecia generacja tego zaawansowanego technologicznie układu. Jest to kwintesencja doświadczenia jakie zdobyła nasza firma w dziedzinie najnowszej technologii w zakresie aktywnego tłumienia hałasu (ANR) oraz łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Zastosowanie zintegrowanego modułu Bluetooth umożliwia pilotowi pełną integrację z dźwiękami pochodzącymi od urządzeń do komunikacji typu telefon lub nawigacja lotnicza.

Elektroniczny układ modułu GA-BT/ANR3 umożliwia podłączenie dwóch niezależnych sygnałów audio:

  • Przewodowego, dedykowanego dla pracy z radiostacją (lub interkomem)
  • Bezprzewodowego realizowanego standardzie Bluetooth 4.0

Słuchawki lotnicze wyposażone w moduł  GA-BT/ANR3 nie potrzebują zasilania do komunikacji radiowej. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa lotu. Nawet po rozładowaniu baterii komunikacja radiowa będzie dalej możliwa. Brak dodatkowego zasilania spowoduje jedynie wyłączenie modułu aktywnego tłumienia (pozostanie pasywne).

W module GA-BT/ANR3 możemy wyróżnić dwa zasadnicze elementy:

  • Moduł zasilająco-sterujący przeznaczony do montażu na kablu (zasilanego dwoma bateriami 1,5V standardu AA). Możliwe jest również zasilanie z USB
  • Podwójnych głośników, mikrofonu pomiarowego oraz elektroniki sterującej przeznaczonych do montażu w muszlach słuchawkowych.

Moduł Bluetooth mimo wielu funkcji jest bardzo łatwy w obsłudze. Do każdych słuchawek lotniczych dołączona jest instrukcja obsługi w języku polski. W przypadku słuchawek lotniczych aktywnych instrukcja zawiera dodatkowo opisane wszystkie funkcje modułu Bluetooth.

Schemat funkcji dostępnych z poziomu modułu zasilająco-sterującego:

SLUCHAWKI LOTNICZE, BLUETOOTH + ANR

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Promocyjna cena 699zł obowiązuje jedynie na model GA-350 w kolorze czarnym lub zielonym i jest ograniczona czasowo.

[]