LOGO GAPILOT

GAPILOT – z myślą o Pilotach

W skład naszego zespołu wchodzą piloci i pasjonaci lotnictwa. Nasz zespół tworzą osoby związane z branżą lotniczą od ponad 15 lat.

Naszym hasłem jest „tradycja i innowacje”. Ta idea przyświeca nam przy projektowaniu oraz udoskonalaniu naszego sprzętu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do pilotów indywidualnych jak i przedsiębiorstw zajmujących się przewozami komercyjnymi oraz wojska.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sprzętu lotniczego w szczególności słuchawek lotniczych, ale również przejściówek lotniczych i akcesoriów. Uzupełnieniem oferty są chronometry lotnicze oraz zegarek światowy z funkcją latarki.

Nasz sprzęt został zaprojektowany i wyprodukowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii i poddany rygorystycznej kontroli jakości.

Ponieważ jesteśmy przekonani, że nasz sprzęt zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, udzielamy 5 letniej gwarancji na słuchawki lotnicze (jako pierwsi w Polsce) oraz 3 letniej na pozostały asortyment.

Mamy nadzieję, iż nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i będą Państwu służyły przez wiele lat.

Ponieważ wiemy, że nie ma bardziej stresującego zawodu na świecie niż pilot samolotów, w 2019 roku nawiązaliśmy współpracę z dyplomowanym psychologiem, który zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz poradami psychologicznymi. Nasz ekspert służy pomocą w różnych trudnych sytuacjach stresowych w codziennej pracy pilotów.

Sprawdź również nasz profil na Facebooku

Właścicielem serwisu internetowego gapilot.eu  (oraz gapilot.pl i gapilot.com.pl) jest firma GAPILOT – Łukasz Prędki zarejestrowana w Gdyni przy ulicy Śląskiej 51/120.

 

Dane firmy:

NIP 5862194364

REGON 382483790

GAPILOT  ŁUKASZ PRĘDKI

ŚLĄSKA  51/120

81-304 GDYNIA

Numer konta: 23 1140 2004 0000 3902 7845 0036

 

Dane kontaktowe:

Dział handlowy:

e-mail: sklep@gapilot.eu

telefon: 889 949  950

Dział techniczny:

e-mail: serwis@gapilot.eu

Dział księgowy:

e-mail: ksiegowosc@gapilot.eu

Ekspert ds. psychologii lotniczej i szkoleń psychologicznych

e-mail: psycholog@gapilot.eu

Sekretariat:

biuro@gapilot.eu