Prezent dla pilota jaki prezent dla pilota

Prezent upominek gadżet dla Pilota. Jaki prezent dla pilota wybrać

Prezent dla Pilota

 

Wielo osób ma w swojej rodzinie pilota. Czasem jest to osoba dopiero zaczynająca swoją przygodę z lotnictwem, a czasem doświadczony pilot.

Jedno jest pewne – dla pasjonata lotnictwa nie ma nic ważniejszego od latania. Dlatego też najlepszym prezentem dla takiej osoby będzie coś co przyda mu się lotniczej karierze.

Jaki prezent wybrać dla pilota?

Wybór prezentu dla pilota nie jest łatwy. Szczególnie jeśli jest to jedyna osoba o takich zainteresowaniach jaką znamy a sami nie posiadamy wystarczającej wiedzy w tym temacie.

Wiele zależy od tego na jakim etapie jest „nasz pilot” oraz jakim budżetem dysponujemy możemy pomyśleć nad zakupem:

Wybór prezentu dla pilota:

Lot widokowy – w zależności od firmy organizującej oraz miejsca lotu ceny oscylują od 200zł za 15 minutowy lot do 1000zł za dłuższy lot dla kilu osób. Często warto zorientować się w lokalnym aeroklubie czy organizują takie loty. Często taki lot w aeroklubie może być dobrym rozwiązaniem, jeśli osoba obdarowywana myśli o rozpoczęciu szkolenia. Można wówczas dowiedzieć się jak taki kurs wygląda w praktyce.

Szkolenie lotnicze – w zależności od regionu kraju oraz aeroklubu ceny oscylują w granicach 25tys – 30tys. Szkolenie może trwać

Sprzęt do łączności – Jeśli szukamy prezentu dla osoby która już zaczęła lub planuje zacząć szkolenie warto zastanowić się nad zakupem dla niej słuchawek lotniczych. Taki prezent poza wymiarem praktycznym – aerokluby często posiadają słuchawki używane w niestety nie najlepszym stanie technicznym. Własne słuchawki lotnicze gwarantują pewność łączności oraz ochronę słuchu na dużo lepszym poziomie.

Gadżety lotnicze – tu wyróżnić możemy wyróżnić np.: chronometry lotnicze. Są to elektroniczne urządzenia do mierzenia czasu przelotu itp. Gadżet taki z pewnością ucieszy każdego pasjonata lotnictwa.

Co kupić dla pilota:

Z całą pewnością najbardziej praktyczny prezent to słuchawki lotnicze. Przy ich wyborze należy kierować się jakością wykonania oraz czasem gwarancji. Nasza firma produkuje słuchawki lotnicze dla osób zaczynających szkolenie. Słuchawki są objęte 5 letnią gwarancją. Najczęściej wybierane modele przez samych przyszłych pilotów, ale również na prezent dla nich to:

Słuchawki lotnicze GA350D

Słuchawki lotnicze GA400D

Słuchawki lotnicze  GA500D

lub modele z serii limitowanej zapewniające dodatkowo niepowtarzalny wygląd:

Słuchawki lotnicze z serii RED GA600RED

Słuchawki lotnicze z serii BLUE GA600BLUE

Każdy z tych modeli zapewnia wyraźną komunikację oraz skuteczną ochronę słuchu.

Jaki prezent dla pilota?

Wszystko zależy od budżetu. Jeśli pilot któremu chcemy kupić prezent jest bardziej doświadczony, dużo lata lub jest to osoba która wiąże swoja przyszłość z lotnictwem warto wówczas zainteresować się słuchawkami lotniczymi aktywnymi z funkcją Bluetooth np:

GA-1500BT/ANR

GA-1600BT/ANR

Z naszego doświadczenia wynika, że na taki prezent często „składa się” cała rodzina. Więc

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

[]