Słuchawki do samolotu

Słuchawki do samolotu dla pilota

Słuchawki do samolotu dla pilota

 

Słuchawki do samolotu są jednym z podstawowych sprzętów na wyposażeniu w trakcie lotu. Statek powietrzny musi być wyposażony w słuchawki do samolotu przez firmę obsługująca loty, szkołę lotnicza lub samego pilota. Przeważnie obowiązek ten spada na pilota samolotu. Słuchawki lotnicze to element bezpieczeństwa lotu – sprawna, zrozumiała komunikacja oraz ochrona słuchu. Lotnicze słuchawki które nie spełniają tych funkcji mogą spowodować zagrożenie w ruchu lotniczym oraz wpłynąć na obniżenie komfortu lotu pilota.
Słuchawki samolotowe naszej firmy dostosowane są do technicznie do lotów na dużych wysokościach. Posiadamy w ofercie słuchawki do lotnicze pasywne oraz aktywne. Wszystkie modele objęte są 5 letnia gwarancją w systemie door to door na terenie Polski.

Wybór słuchawek do samolotu

Przy wyborze słuchawek do samolotu warto zwrócić uwagę na wygodę słuchawek. Pilot niejednokrotnie spędza w powietrzu wiele godzin. Źle dobrane, niewygodne słuchawki mogą powodować dyskomfort. Dlatego tak ważne jest aby słuchawki lotnicze były wyposażone w uszczelki żelowe oraz nakładki bawełniane podnoszące komfort użytkowania w czasie upałów. Wszystkie nasze modele słuchawek do samolotu posiadają w standardzie zarówno uszczelko żelowe jak i bawełniane nakładki na nie w różnych kolorach. Generalnie nadrzędnym celem słuchawek do samolotu dla pilotów jest zapewnienie wyraźnej komunikacji. Oraz komfortowego (wyraźnego) słuchania komunikatów z wierzy (kontrola ruchu lotniczego). Dodatkowo ważnym aspektem jest ochrona przed hałasem generowanym przez samolot. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych słuchawek do samolotu.

Rodzaje słuchawek do samolotu

Słuchawki do samolotu występują w różnych typach i są przeznaczone do różnych celów. Jednym z najpopularniejszych rodzajów słuchawek lotniczych są te używane przez pilotów. Słuchawki zaprojektowaliśmy, aby zapewnić wyraźną komunikację między pilotem, a kontrolą ruchu lotniczego. Przykładem takich słuchawek są słuchawki samolotowe GA-500D z serii Deluxe, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o pilotach początkujących (idealne na czas szkolenia oraz na loty po nim). Są bardzo dobrym wyborem do 200 godzin lotów rocznie.

Słuchawki do samolotu aktywne

Inną popularną opcją są słuchawki do samolotu aktywne. Nasze modele poza układem aktywnej redukcji hałasu (ANR) posiadają również działający symultanicznie moduł Bluetooth. Dorym wyborem będą również słuchawki lotnicze z włókna węglowego. Jest to lżejsza alternatywa dla słuchawek lotniczych aktywnych. Muszle wykonane z włókna węglowego zapewniają niższą wagę wpływając na komfort lotu a zastosowany układ ANR sprawdzi się w hałaśliwych samolotach. Słuchawki lotnicze zostały zbudowane tak, aby były niezawodne, wygodne i bezpieczne w użyciu dla pilotów.

Z lotniczym pozdrowieniem,
zespół Gapilot.eu

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *